خدمات وردپرس

خدمات وردپرس

ارائه خدمات و پشتیبانی سایت های وردپرس

رفع مشکلات احتمالی ، امنیت و رفع هک سایت ، سئو و بهینه سازی سایت وردپرس ، افزایش سرعت و پرفورمنس و تولید محتوای سایت .

اگر به دنبال طراح و ادمین حرفه ای وردپرس هستید الان با من تماس بگیرید و به سرعت مشکلات سایت رفع می گردد و خواسته تان انجام می شود .

فهرست خدمات وردپرس

رفع مشکلات احتمالی

رفع هک و امنیت

تولید محتوا مطابق با نگارش گوگل

بهبود سرعت ورپرس

بک آپ گیری وردپرس

انتقال وب سایت به دامنه دیگر

امنیت سایت

مشاوره جهت امکانات درخواستی و ارائه راه کارهای مناسب با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس,طراحی فروشگاه اینترنتی با فروش و پرداخت آنلاین با ورپرس

طراحی قالب اختصاصی وردپرس

برنامه نویسی افزونه یا پلاگین ورردپرس

نصب وردپرس

آموزش خصوصی وردپرس

به روز رسانی کرنل ، قالب . افزونه های وردپرس.

طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی

وردپرس محبوب ترین ، راحت ترین ، پرتعدادترین سایت ها را در دنیا و ایران دارد . شما با وردپرس می توانید وب سایت حرفه ای و زیبا طراحی کنید . ارائه خدمات وردپرس و طراحی سایت با وردپرس . وب سایت شخصی ، شرکتی ، بازرگانی ، خدماتی .

پشتیبانی وردپرس

آیا به فکر بهره گیری و کسب درآمد بیشتر از سایت خود هستید . آیا برای رفع مشکلات وب سایت خود وقت کافی ندارید . آیا می خواهید سایتی فعال و بدون مشکل داشته باشید . آیا برای رفع مشکلات امنیتی ، سئو و بهینه سازی ، نصب قالب ، نصب افزونه ، کندی سرعت احتیاج به کمک دارید . کارشناسان ما آماده عقد قرارداد ماهیانه و سالیانه و ارائه خدمات حرفه ای به شما هستند . ارائه کلیه خدمات وردپرس و پشتیبانی سایت وردپرس با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت . خدمات وردپرس و رفع مشکلات در سریعترین زمان.

نصب و راه اندازی وردپرس

نصب و راه اندازی وردپرس ،خرید و نصب افزونه و قالب یا پوسته های وردپرس ، مشاوره برای راه اندازی وب سایت ، فروشگاه ، وبلاگ ، سایت خبری و .. . ارائه کلیه خدمات وردپرس و پشتیبانی وردپرس به صورت موردی و رفع مشکلات وردپرس یا به صورت قرارداد ماهیانه و سالیانه برای راحتی و آسایش مشتریان .

سئو وردپرس

سئو و بهینه سازی سایت های وردپرس برای و حضور در صفحه اول گوگل

کارشناسان جستجوگرهای ما نه تنها یک استراتژی بهینه سازی موتور جستجو برای سایت شما را توسعه می دهند، بلکه به شما آموزش می دهند که چگونه موفقیت آمیز و به اهداف خود برسید. ارائه خدمات وردپرس و پشتیبانی وردپرس و خدمات موثر برای حضور در صفحه اول گوگل و گرفتن رنک بالا از گوگل .

امنیت وردپرس

ارائه خدمات امنیتی وردپرس ، کانفیگ امنیتی و ایمن سازی ، مانیتورینگ ، پشتیبان گیری

امنیت وردپرس یک موضوع مهم برای هر صاحب وب سایت است. هر هفته، گوگل فهرست سیاه حدود ۲۰،۰۰۰ وب سایت برای بدافزار و حدود ۵۰،۰۰۰ برای فیشینگ. اگر شما در مورد وب سایت خود جدی هستید، باید به بهترین شیوه های امنیتی وردپرس توجه داشته باشید. در این راهنمای ما تمام نکات امنیتی برتر وردپرس را برای به اشتراک گذاشتن وب سایت خود در برابر هکرها و بدافزارها به اشتراک خواهیم گذاشت.

امنیت سایت وردپرس شما مهم تر از همیشه است. با استفاده از وردپرس بیش از ۲۵٪ از اینترنت، آن را تبدیل به یک هدف برای هکرها و نرم افزارهای مخرب شده است. ما می توانیم به شما در محافظت از سایت شما کمک کنیم و اگر بدترین اتفاق بیافتد، آن را پاک کنید. خدمات وردپرس در اسرع وقت . رفع مشکلات احتمالی در سریعترین زمان .

سرعت وردپرس

اجازه ندهید آهسته بودن سایت درآمد شما را کاهش دهد

آیا بازدیدکنندگان شما از کندی سرعت سایت شما گله مند هستید – یا نرخ بازیدکنندگان بسیار پایین هست و بدون اینکه سایت شما لود شود سایت شما را بسته و به سراغ سایت رقیبب شما می روند – یا تمام کارهای مربوط به سئو و بهینه سازی سایت را مراعات کرده اید اما هنوز به نتیجه دلخواهی نگرفته اید. یا بالاترین نرخ را هنگام استفاده از تبلیغات گوگل می گیرید. یکی از خدمات ورپرس که ارائه می نمائیم بهینه سازی و بالا بردن سرعت لود صفحه می باشد .

مطالب بیشتر در مورد سرعت وردپرس

رفع مشکلات وردپرس

وب سایت شما به مشکلی برخورده است یا برای بهینه سازی محتوای سایت وردپرس احتیاج به کمک دارید . کارشناسان حرفه ای وب برتر سالهاست که مشکلات وردپرس را که ناشی از هاست ، نصب وردپرس ، نصب افزونه ها و تداخل آنها ، رفع مشکلات قالب و پوسته را رفع می نماید . خدمات ورپرس در سریعترین زمان و کسب بهترین نتیجه

 

 

داریوش زمانی طراح و ادمین حرفه سایت وردپرس